Nad jeziorami w gminie Siedlec od lat dochodzi do niebezpiecznych sytuacji i tragedii. Mimo że latem plaże przeżywają oblężenie, nie ma tam strzeżonych kąpielisk. Teraz pojawiła się szansa, że wreszcie nad wodą pojawią się ratownicy. Gmina przygotowała już […]
